Biohospodárstvo na Slovensku – ako ďalej

22/05/2024

 - 22/05/2024

Hotel TATRA, Námestie 1. mája 5, Bratislava

„Biohospodárstvo na Slovensku – ako ďalej“, ktorý sa bude konať dňa 22.5.2024Hoteli TATRA, Námestie 1. mája 5, Bratislava. Účasť je podmienená registráciou, ktorá je ešte stále otvorená a Vy máte možnosť prísť a zapojiť sa do diskusie na zaujímavé témy. Detailný program podujatia nájdete v prílohe.

 

Podujatie bude zároveň informačným dňom programu Circular Biobased Europe Joint Undertaking (CBE JU) na Slovensku a s informáciami o aktuálne otvorených výzvach programu vystúpi p. Virginia Puzzolo, ktorá Vám predstaví možnosti získania finančných zdrojov na Vaše inovatívne projekty. Program na rok 2024 vyčlenil 213 miliónov EUR, ktoré sú určené na rôzne témy – pozrieť si ich môžete tu.

 

Okrem toho sa porozprávame, ako by mal fungovať národný hub pre biohospodárstvo a vypočujete si tiež viacero inšpiratívnych prezentácií slovenských podnikateľov, ktorí sa už teraz venujú aplikácii a rozvoju biohospodárskych riešení a poskytnú nám praktický pohľad na to, ako sa na Slovensku (ale aj ďaleko za jeho hranicami) dá byť úspešný v biohospodárstve.

 

Facebook
LinkedIn